Нововведення ЗНО 2018 року - частина 1

Про це під час прес-конференції 10 серпня повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.

ЗНО 2018 для випускників ПТУ слугуватиме формою державної підсумкової атестації (ДПА 2018).

Верховна Рада України все ж таки не проголосовула новий закон про освіту. Голосування перенесено на початок вересня.

За словами міністра освіти України, вона дуже розчарована. Бо буде дуже важко за час, який залишається затвердити буджет та погодити усі нормативні докумени.

Міністерство освіти збільшило держзамовлення для навчання педагогів та зменшило замовлення для навчання юристів.

Про це на прес-конференції розповів директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров.

Харківське видавництво шкільної літератури «Ранок» повідомило, що нові підручники для 9 класу вже почали друкувати у типографії. Напередодні були отримані усі необхідні дозволи від міністерства освіти.

Змішана освіта - один із пріоритетів розвитку освіти в Україні. Про це повідомила міністр освіти України, під час наради у Рішельєвському ліцеї.

Така форма навчання, коли навчальний процес відбувається у різних формах взаємодії, дозволяє отримати суттєві переваги. Навчання стаціонарно та в онлайн спосіб, дозволяє охопити усі можливі способи сприйняття нової інформації.

Міністерство освіти доручило Українському центру оцінювання якості освіти зберігання резервних копій результатів голосування конкурсного відбору проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів, що проводиться цього року. Відповідний наказ підписаний міністром Лілією Гриневич.

Інституту модернізації змісту освіти, на який покладено організацію конкурсу, доручено щоденно з 20 по 26 квітня подавати до УЦОЯО електронні резервні копії результатів голосування конкурсного відбору проектів підручників.

Шановні колеги!

Триває конкурсний відбір підручників для 9 класів.

Нові підручники для 9 класу 2017 року видавництва Ранок

Видавництвом «Ранок» підготовлено низку підручників для 9 класу, які за результатами І етапу конкурсного відбору отримали гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (наказ Міністерства освіти і науки України від 20.03.2017 р. № 417).

Центр навчально-методичної літератури