Реформа української школи стартує з 1 вересня цього року, але фактично вона вже почалася. Цього тижня вчителі обирають підручники для 1 класу. Нові підручники, за новою програмою, для нової школи. Генеральний директор видавництва «Ранок» Віктор Круглов розповів, як створювали нове покоління підручників і чим вони відрізняються від тих, що тепер опиняться на звалищі застарілої освіти.

Сьогодні часто говорять, що нові підручники — це перероблені старі, а під новою обкладинкою той самий зміст. Що саме знайдуть учителі під обкладинками підручників видавництва «Ранок»?

На початку навчального дня діти сідають колом. Хвилин 10 вони невимушено спілкуються, грають в ігри, співають пісні, обговорюють, чим займатимуться далі.

Більшість їхніх уроків – інтегровані. Тобто кілька годин щодня учні не мають чіткого поділу на предмети, а всебічно розглядають якусь певну тему, занурюються в неї, заодно навчаючись читати, рахувати, малювати, мислити, робити творчі проекти.

Парти в класі стоять не рядами, а об'єднані по 4 або по 6, бо більшість завдань діти виконують в групах.

На уроках вони слухають музику та звуки природи, дивляться відео, читають книжки за власним вибором, виконують фізичні вправи, сидять на підлозі, на перерві грають у рухливі ігри надворі.

Добрий день, шановні відвідувачі нашого сайту.

Видавництво Ранок пропонує всім бажаючим долучатися до вібору нових підручників для 1 класу за Новою Українською Школою.


Видавництво Підручники і Посібники (м. Тернопіль) анонсувало вихід каталогу підручників 1 клас Нова Українська Школа 2018.

Шановні кліенти центру навчально-методичної освіти. Видавництво Освіта випустило новий каталог для 1 класу Нова Українська Школа. До його складу входять нові підручники 1 клас НУШ та нові зошити.

Незабаром вийдуть демонстраційні версії нових підручників та робочих зошитів, з якими Ви зможете ознайомитися на нашому сайті.

Каталог початкової школи видавництва Освіта на жаль не містить вартості продукції, також ще не відомо, коли нові підручники і зошити з'являться у продажу.

Шановні покупці центру навчально-методичної літератури.

Презентуємо Вам нову серію підготовки до школи під назвою "Тренажер 5+". Автори серії Василь Федієнко та Галина Дерипаско. Вона представляє собою інтенсивний комплексний курс підготовки дитини до школи, віком від 5 років і старше.

Типові освітні програми 1 - 2 клас - Нова Українська Школа, видавництво Освіта

Нова українська школа Типові освітні програми 1-2 класи для закладів загальної середньої освіти.

Посібник містить:

  • Закон України Про освіту від 5 вересня 2017 р. № 2145-VIII
  • Державний стандарт початкової освіти, затверджений постановою Кабінету Міністрів України Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти
  • від 21 лютого 2018 р. №87
  • Типові освітні програми для закладів загальної середньої освіти,
  • затверджені рішенням Колегії Міністерства освіти і науки України
  • від 22 лютого 2018 р.

Сьогодні ми отримали нові інтегровані уроки з природознавства для 2 класу.

Навчальний комплект складається з робочого зошита для учнів та методичного посібника для вчителів. У ньому подано орієнтовний зміст 20 інтерованих уроків та письмові завдання для учнів.

Зошит допоможе цікаво та різнобічно вивчати природу і навколишній світ та робити власні відкриття. Учень отримає нові важливі знання про цілісність світу, збагатить свій життєвий досвід, зможе орієнтуватися у довкіллі, дослідувати його та застосовувати набуті знання й уміння у різних сферах діяльності.

Шановні наші покупці!

Презентуємо Вам нову серію книжок дошкільної підготовки від видавництва "Торсинг" (м. Харків), під назвою "Виховання казкою".

Серія книжок "Виховання казкою" презентує добрі, веселі, повчальні казки та оповідання, герої котрих стануть справжніми друзями Вашої дитини.