Типові освітні програми 1 - 2 клас - Нова Українська Школа, видавництво Освіта

Нова українська школа Типові освітні програми 1-2 класи для закладів загальної середньої освіти.

Посібник містить:

  • Закон України Про освіту від 5 вересня 2017 р. № 2145-VIII
  • Державний стандарт початкової освіти, затверджений постановою Кабінету Міністрів України Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти
  • від 21 лютого 2018 р. №87
  • Типові освітні програми для закладів загальної середньої освіти,
  • затверджені рішенням Колегії Міністерства освіти і науки України
  • від 22 лютого 2018 р.

Сьогодні ми отримали нові інтегровані уроки з природознавства для 2 класу.

Навчальний комплект складається з робочого зошита для учнів та методичного посібника для вчителів. У ньому подано орієнтовний зміст 20 інтерованих уроків та письмові завдання для учнів.

Зошит допоможе цікаво та різнобічно вивчати природу і навколишній світ та робити власні відкриття. Учень отримає нові важливі знання про цілісність світу, збагатить свій життєвий досвід, зможе орієнтуватися у довкіллі, дослідувати його та застосовувати набуті знання й уміння у різних сферах діяльності.

Шановні наші покупці!

Презентуємо Вам нову серію книжок дошкільної підготовки від видавництва "Торсинг" (м. Харків), під назвою "Виховання казкою".

Серія книжок "Виховання казкою" презентує добрі, веселі, повчальні казки та оповідання, герої котрих стануть справжніми друзями Вашої дитини.

Шановні клієнти центру навчально-методичної літератури!

Повідомляємо Вам, що від тепер, провідні українські видавництва шкільної літератури "Генеза", "Алатон" та "Оріон" об'єднуються під нову торгову марку - "Торговий дім - "Всесвіт".


Онлайн курс для вчителів початкової школи EdEra | ed-era.com

З 1 лютого 2018 року в Україні стартує нові курси підвищення кваліфікації для вчителів, які цього вересня будуть приймати учнів 1 класу. Головна мета - ознайомити вчителів початкових класів з новим Державним стандартом початкової освіти.

Шановні клієнти Центру навчально-методичної літератури.

Видавництво Освіти збільшило ціни у 2018 році

Звертаємо Вашу увагу, що видавництво Освіта (м. Київ) збільшило ціни на свою продукцію. Це стосується як шкільних підручникі, так і робочих зошитів.

Шановні покупці Центру навчально-методичної літератури.

Усі замовлення зроблені у період с 30.12.17 по 08.01.18 - будуть відправлені з 09.01.2018

Шановні клієнти та покупці Центру навчально-методичної літератури!

Щиро вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим.

Бажаємо Вам щастя, здоров'я та здійснення усіх Ваших мрій. Ми впевнені, що наступний рік принесе нам та нашій країні мир та спокій у наші домівки. Ми переконані, що українці заслуговують на краще життя та гідну освіту.

Кожен повинен займатися своєю справою, ми ж обрали працю у сфері освіти. Ми переконані, що це гідна справа, що освіта наших дітей, це шлях до нашого майбутнього.

Шановні клієнти Центру навчально-методичної літератури!

Комплексне видання з математики для підготовки до ДПА в 9 класі видавництво Підручники і Посібники

Сьогодні хочимо розповісти Вам про новий посібник підготовки до державної підсумкової атестації в 9 класі (дпа 9 клас) з математики.

Згідно його назви, він містить увесь необхідний матеріал для підготовки та складання тесту з математики у девятому класі.

До його складу входять теоретичні матеріали, приклади розвязання задач та відповіді до них.

Завдання до кожної теми складаються з чотирьох частин. Перша частина - це теоретичний матеріал і зразки розвязання вправ.