Видавництво Ранок - нові підручники для 9 класу вже друкують

10 июля 2017  Кол-во просмотров: 38

Харківське видавництво шкільної літератури «Ранок» повідомило, що нові підручники для 9 класу вже почали друкувати у типографії. Напередодні були отримані усі необхідні дозволи від міністерства освіти.

До речі, частину нових підручників буде виготовлено у євростандарті з м'якою обкладинкою та збільшеним форматом. За словами представників видавництва це дозволить суттєво зменшити вагу шкільного портфеля учня. А на вільних бокових полях можна розмістити корисну та додаткову інформацію.

Головні відмінності нових підручників 9 клас

При розробці нових підручників використовувався головний принцип нової Української школи - від школи знань до школи компетентностей. На думку авторів нові підручники кардинально відрізняються від їх попередників. Головна відмінність у змісті навчального матеріалу.

Нові підручники містять навчальний матеріал, написаний зрозумілою дитині мовою, містить багато корисного і цікавого матеріалу та має практичну спрямованість.

Також кожен підручник для 9 класу має безкоштовну інформаційну підтримку розташовану на сайті міністерства і безкоштовну електронну версію.

Більше підручників, яскравих та гарних

Видавництво Ранок отримало дозвіл на друк майже.30 нових підручників для 9 класу. Кількість надрукованих одиниць буде більше ніж 2 000 000.

Зміст нових підручників кардинально відрізняється поданням інформації та філософії навчального процесу. У них майже вітсутні нескінченні, збагачені складними термінами і формулами тексти. Подання інформації максимально збагачено яскравим малюнками та корисною інфорграфікою. Усі завдання мають практичну спрямованість та наближенні до життя.

Також кожен новий підручник 9 класу видавництва Ранок має безкоштовні онлайн аудіо та відео додатк, безкоштовну електронну версію.

Коли ж чекати?

За словами представників харківського видавництва Ранок нові підручники мають бути надруковані до 12 серпня 2017 року. Доставка у шкільні заклади відбуватиметься згідно затвердженої міністерством освіти процедури.