З Новим роком та Різдвом Христовим!

1 января 2018  Кол-во просмотров: 25

Шановні клієнти та покупці Центру навчально-методичної літератури!

Щиро вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим.

Бажаємо Вам щастя, здоров'я та здійснення усіх Ваших мрій. Ми впевнені, що наступний рік принесе нам та нашій країні мир та спокій у наші домівки. Ми переконані, що українці заслуговують на краще життя та гідну освіту.

Кожен повинен займатися своєю справою, ми ж обрали працю у сфері освіти. Ми переконані, що це гідна справа, що освіта наших дітей, це шлях до нашого майбутнього.

Тож що очікує нас у наступному році?

Як завжди перше півріччя присвячене проведенню державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання. Майже 90 відсотків збірників для підготовки усіх видавництв вже є у продажу.

Ми намагалися максимально зручно презентувати їх на нащій вітрини, для кращого вибору збірників, необхідних саме Вам. На нашій вітрині Ви маєте змогу переглянути не тільки зміст збірників, але й зміст контрольних робіт у декількох варіантах.

Збірники підготовки до зно також мають максимально розгорнутий вигляд. На вітрини представлені збірники для підготовки практично усіх видавництв навчальної літератури.

Нова 12 річна освіта в Україні

Як відомо в наступному році учні першого класу почнуть навчання за 12 річною освітою. І міністерство освіти України вже почало друкувати нові підручники для 1 класу. Наджодження до магазину очикується.