Сьогодні отримали новий посібник підготовки до ЗНО 2021 року - Завдання та розвязки алгебра та геометрія

Посібник призначений для підготовки учнів закладів загальної середньої освіти й абітурієнтів до зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Його укладено відповідно до чинної програми ЗНО з математики, затвердженої МОН України.

У посібнику вміщено розв’язання понад 2000 завдань з усіх тем курсу математики, запропонованих у книзі «А. Капіносов та ін. Комплексна підготовка до ЗНО і ДПА. Профільний рівень і рівень стандарту. — Тернопіль : Підручники і посібники, 2020».

Кожна із 44 тем містить завдання трьох форм:

  • завдання з вибором однієї правильної відповіді (до кожного завдання наведено п'ять варіантів відповідей, з яких лише один правильний);
  • завдання на встановлення відповідності;
  • завдання викритої форми (тут необхідно навести відповідь у вигляді десяткового дробу або виконати повне розв’язання).

Початок і кінець розв’язання кожного завдання позначений символом ■. Інколи на початку розв'язання подано запис (...), який вказує на скорочене подання умови.

Наведений після завдання розв’язок дасть можливість учневі перевірити свою відповідь, а за потреби — з’ясувати, як правильно виконати завдання. Символом зірочка (*) в посібнику позначено складніші завдання в кожній темі (вони можуть виходити за межі шкільної проірами).

Матеріали, які стосуються профільного рівня, у цьому посібнику позначено двома рисками ліворуч і праворуч на берегах сторінок. Випускники, які вивчали математику на рівні стандарту і не вступатимуть до закладів вищої освіти, які вимагають результатів ЗНО з математики, їх можуть пропускати.

Автори сподіваються, що використання цього посібника дасть можливість абітурієнтам реально оцінити свої знання з предмета і сприятиме належній підготовці до ЗНО і ДПА з математики.

Add comment