Сучасний підручник має повністю відповідати навчальній програмі, сприяти розвитку мовленнєвих навичок, заохочувати дітей до вивчення предмета, розвивати компетенції ХХІ століття, навчати кращим моральним цінностям. Окрім вище зазначеного, підручник повинен відповідати вимогам часу, бути систематичним та апробованим в шкільній практиці.

До 10 березень 2019 учителі можуть обрати нові підручники для 2 класу Нова Українська Школа. Про це повідомив інститут модернізації змісту освіти України.

Команда редакторів, художників, дизайнерів Видавництва "Підручники і посібники" працювала творчо та натхненно разом з авторами наших підручників для 2 класу нуш ЗЗСО:

за Типовою освітньою програмою Р.Б.Шияна:

3 лютого оголосять висновки конкурсних комісій щодо поданих на конкурс підручників для 2 класу нуш.

Про це повідомили на сайті Інституту модернізації змісту освіти.

5 лютого розпочалась реєстрація участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Особи, які здобувають повну загальну середню освіту у цьому навчальному році та складають ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання, матимуть можливість зареєструватись на тестування до 18 березня. Випускники минулих років можуть зареєструватися на ЗНО до 25 березня 2019 року.

Цього року ЗНО складатимуть учні 11-х класів, а також студенти закладів вищої та професійної освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти.