На початку створення уроку важливо розуміти сучасні тенденції розвитку освіти, основні принципи, притаманні уроку. Слід пам'ятати, що педагогічна наука не стоїть на місці. Якщо ми мислимо: «Мене так навчали, а тепер так буду навчати я!» — це шлях у минуле, що неможливо повернути; спроба знехтувати досягнення багатьох педагогів; виправдання свого небажання вчитися і досягати нової мети.

Що б ви обрали для подорожі на, великі відстані — автомобіль, літак чи карету з конями, як це робили у минулому? Використання коней у минулому було ефективним засобом пересування, яким користувалися всі. Однак з плином часу з'явились нові сучасні засоби транспорту. Змінилося суспільство. Те саме відбувається і в освіті.

Що таке "гнучкі навички" і як вони допоможуть дитині вирости успішною

У сучасному світі нам необхідно постійно розвиватися. І допомогти в цьому можуть цікаві дитячі книги. Сьогодні поговоримо про те, що таке жорсткі і гнучкі навички і чому їх важливо розвивати саме з дитинства.

Жорсткі навички (hard skills) - це те, чого ми вчимося для виконання конкретних завдань: майбутній композитор вчить нотну грамоту, щоб записувати і відтворювати музику, майбутній Розробник вивчає мови програмування, щоб створювати мобільні додатки. Іншими словами, це навички, які можна застосувати тільки в одній області.